Góra
g
moj Editt Kosmetics

O NAS

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz kosmetyków kolorowych do makijażu twarzy i paznokci. Bogata oferta kolorów zgodna z najnowszymi trendami, funkcjonalność, właściwości regenerujące i odżywcze naszych wyrobów oparte są na wieloletniej pracy i zdobytym doświadczeniu w technologii produkcji kosmetyków. Surowce sprowadzane z krajów UE dla naszych potrzeb produkcyjnych posiadają wysoką jakość i spełniają wszelkie wymogi.
Współpracujemy z rzetelnymi, renomowanymi producentami i dostawcami.
Inspirację do kreowania własnych pomysłów i projektów czerpiemy z potrzeb i indywidualnych preferencji naszych Klientów. Przedsiębiorczy rozwój firmy na przestrzeni ostatnich 30 lat, potencjał wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej, szybkie reagowanie na potrzeby rynku są wynikiem dzisiejszych możliwości w handlu zagranicznym i krajowym. Nasze kosmetyki sprzedawane są w takich krajach jak: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Estonia, Kirgistan, Kosowo, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania,
Włochy.
W Polsce jesteśmy prężnie działającym producentem. Współpracujemy z wieloma hurtowniami kosmetycznymi i farmaceutycznymi oraz sklepami sieciowymi. Naszym podstawowym działaniem jest dobra jakość wyrobów Editt Kosmetics za przystępną cenę. Szerokie doświadczenie w dbałości o Klienta gwarantują satysfakcję wszystkim naszym Odbiorcom. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zainteresowali się naszymi produktami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.
Zachęcamy do współpracy nowych Kontrahentów.

m
m

Zapach

Oryginalne i zmysłowe zapachy kosmetyków

m
m

JAKOŚĆ

Produkcja kosmetyków z najwyższej jakości surowców

m
m

MANUFAKTURA

Kosmetyki produkowane w rodzinnej atmosferze od 1989 roku.

perfect shades

JESTEŚMY PO TO, BYŚ BYŁA PIĘKNA

TWÓJ NA ZAWSZE EDITT KOSMETICS

v

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków kolorowych, do makijażu oraz kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Korzystamy z surowców i półfabrykatów renomowanych światowych dostawców. Nasza firma posiada własne wysoko wyspecjalizowane laboratorium badawcze.

Reset Password